Dodaj produkty podając kody
PINTA Barrel Brewing: Liberty 2023 - butelka 330 ml
- Leżakowany Russian Imperial Stout z dodatkiem wanilii, kokosa i kawy
Jedynie co znajdziecie w tym piwie, to magię! Magię, której moc płynie ze starannie wykonanej bazy i ogromnej ilości wyselekcjonowanych dodatków. Wanilia pochodząca z blendu odmian Uganda oraz Papua Nowa Gwinea, prażone płatki kokosa ze Sri Lanki oraz główny bohater - kawa, kawa odmiany Brazylia Catuai Vermelho, wyselekcjonowana przy współpracy z Dobrą Palarnią Kawy, której ziarna pierw leżakowały w beczkach po Liberty, następnie wypalone trafiły prosto do piwa, na etapie infuzji. Całość leżakowana przez 20 miesięcy w beczkach po bourbonie Willett i Haven Hill.
Opis produktowy
Styl
Russian Imperial Stout Bourbon BA
Minimalny termin przydatności do spożycia
Zalecane warunki przechowywania
Przeznaczenie
do bezpośredniego spożycia
Alergeny
według informacji na etykiecie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych. Opinie o PINTA Barrel Brewing: Liberty 2023 - butelka 330 ml
5.00
Liczba wystawionych opinii: 3
Opinia potwierdzona zakupem
sztos
2022-07-23Radosław, Tomaszów Mazowiecki
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja.
2022-05-31Tomasz, Zgorzała
Opinia potwierdzona zakupem
Mnóstwo kokosa i czekolady deserowej + palona wanilia, pralinki w alkoholu. Bardzo złożone i intensywne piwo.
2022-04-18Karol, Chojnice

Święto Kapsla, znane także jako Bottle Cap Day, jest nie tylko okazją do uświęcenia naszego codziennego otwieracza butelek, ale również do głębszego zrozumienia jego roli w naszej kulturze. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii i znaczeniu tego święta oraz jego ekologicznemu wymiarowi.

Wielu z Was przynajmniej raz życiu spróbowało samodzielnie uwarzyć piwo. Jeszcze więcej ma wśród swoich znajomych kogoś, kto warzy piwo w domu regularnie i równie regularnie raczy Was efektami swojej pracy, co, niestety, nie zawsze jest przyjemne.

Piwa chmielowe od lat nie tracą na popularności i podbijają rynek piwa rzemieślniczego. Czy zastanawialiście się jednak kiedyś jak to się stało, że chmiel trafił do piwa i stał się jednym z podstawowych surowców wykorzystywanych przy jego produkcji?